Další doplňující informace k pouti do Brna

Jak již bylo zmíněno, kromě pouti si zahrajeme i divadlo.
Tento divadelní kus nacvičujeme pod režijním vedením Petra Vanžury a sehrajeme ho celkem třikrát. Vtipný název napoví, v jakém duchu pracuje náš spolek. Smrad jako Brno není výsměch, nýbrž parodie na trutnovskou pověst.
Poprvé bude uvedena 6. 6. v Rotundě svatého Zdendyse. Začátek jsme stanovili na 19:00 hod. Sraz diváků označíme cedulí u prodejny Alza a Autostylu v 18:45 hod. Po uvedení premiéry zahraje k poslechu a zábavě hudební skupina Grepy.
Komu by nevyhovoval termín ve čtvrtek, může za námi dorazit v pátek 7. 6. do kostela v Horním Žďáru. Začátek v 18:30 hod. I tam po divadle vystoupí skupina Tlupa Tlap.
Do třetice zahrajeme 13. 6. v obci Strakov u Litomyšle, v kulturním domě.
Začátek stanovujeme na 18:30 hod.

Další informací pro vás může být, že máme po cestě za drobný peníz zajištěná ubytování, která budete moci také využít. Kde nejsme schopni ubytování zajistit, je Brno!!!

Také chystáme trička s logem pouti cca za 280 Kč, která zakoupíte, nebo objednáte v infocentru Trutnov.

Mapa naší cesty z Trutnova do Brna.

Podrobná trasa pouti do Brna – mapa ZDE nebo kliknutím na obrázek mapy.

A další důležité sdělení:
Vyzýváme trutnovskou veřejnost, která přijede do Brna, aby se připojila ke kostýmovanému průvodu. Protože tento průvod bude mít jiný charakter, než v Trutnově, chceme se prezentovat nosiči 60 praporů a všech ostatních masek. Zároveň podpořit i zvonky a chrastidly. Přihlaste se nám! Sraz na Moravském náměstí v 17:30 hod. Začátek průvodu je stanoven na 18:00 hod. Čas průvodu uvedený v brožuře je chybný!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.