Logo pro tisk
Oficiální adresa sdružení
Trutnov- město draka
Otto Štemberka
Železničářská 507
541 01 Trutnov

Páteční koncerty 8. 5. 2015

V pátek 8. května nás čekají v rámci dračích slavností dva úžasné koncerty.

Tím prvním bude hodinu a půl dlouhý koncert kapely Asonance. Ta patří mezi české špičky v oblasti interpretace irské a keltské hudby a na hudebním poli se pohybuje již bezmála 40 let. Na svém kontě má jedenáct alb a jejich vystoupení bude každopádně stát za to. V našem kraji zatím tento jedenáctičlený soubor příliš často nekoncertoval a my to rádi změníme. Pojďme si tedo tento koncert, určený pro všechny generace, parádně užít.

Začátek je od 17,00 hodin v Trautenbergově tvrzi. Ta bude opět vystavěna na travnatém prostranství mezi ulicemi Hradební a Vodní, v blízkosti Malého náměstí a Ekonomické školy. Vzdálenost z Krakonošova náměstí cca 200 metrů.

Druhý koncert bude velmi rozverný a taneční. Rozhýbat a rozveselit nás totiž nepřijede nikdo jiný než herci proslulého a oblíbeného divadla Sklep, se svým Malým Tanečním Orchestrem Universal. Zazní písné velmi známé i méně známé, každopádně v podání, které nenechají nikoho ve strnulé poloze. Přijďte tedy rozhýbat svá těla zběsilým tancem. Čím déle a více se lid bude bavit, tím více skladeb v netradičních úpravách a podání do nás sklepovští herci nasypou.

Začátek je od 19,00 na hlavním pódiu na Krakonošově náměstí. Konec záleží jen na nás!!!

V případě nepřízně počasí budou oba tyto koncerty přesunuty do Koncertní síně Bohuslava Matrinů v Úpické ulici!!!

2.5.2015
Jste 598672 návštěvník těchto stránek. | copyright © 2006 Trutnov-město draka  |  designed by © 2006 dogfish